SZKOŁA PROMUJĄCA BEZPIECZEŃSTWO – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Olkuszu

SZKOŁA PROMUJĄCA BEZPIECZEŃSTWO

LIDER PROJEKTU – SZKOŁA PROMUJĄCA BEZPIECZEŃSTWO

W styczniu 2016r. nasza szkoła otrzymała od Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji tytuł „Lider Projektu – Szkoła Promująca Bezpieczeństwo”. Uroczyste wręczenie certyfikatu odbyło się 14 kwietnia 2016r. w Komendzie Powiatowej Policji w Olkuszu, gdzie Komendant przekazał na ręce pani dyrektor Ewy Skubis, której towarzyszyli pedagog szkolny, przedstawiciel Rady Rodziców oraz przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego, certyfikat „Lider Projektu – Szkoła Promująca  Bezpieczeństwo”. Nasza szkoła otrzymała ten tytuł dzięki temu, iż przez okres 7 lat realizowała założenia projektu Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa – „Szkoła Promująca Bezpieczeństwo” i w tym czasie przeszła pozytywnie audyty. Tytuł Lidera potwierdza, że nasza szkoła jest przygotowana do samodzielnej kontynuacji projektu.