DEN – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Olkuszu

DEN

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W NASZEJ SZKOLE

17 października 2019 r. w naszej szkole odbyły się uroczyste, miejsko – gminne  obchody Dnia Edukacji Narodowej. Gospodarzem uroczystości wraz z Panią Dyrektor Ewą Skubis był Burmistrz Miasta i Gminy Olkusz Pan Roman Piaśnik, który wręczył Nagrody Burmistrza dyrektorom i nauczycielom szkół podstawowych i przedszkoli. Wśród wyróżnionych nauczycieli Nagrodę Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz odebrała Pani Jolanta Banyś. Nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 1 otrzymali Nagrody Dyrektora za osiągnięcia w pracy dydaktyczno – wychowawczej i organizacyjnej. Za wzorową pracę zostali nagrodzeni także pracownicy administracji i obsługi. Po części oficjalnej rozpoczęła się część artystyczna w wykonaniu uczniów naszej szkoły.