Do poprawnego wyświetlania strony należy zainstalować przeglądarkę Mozilla Firefox lub Opera

DZIEŃ BABCI I DZIADKA – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Olkuszu

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Aktualności

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W piątkowe popołudnie, 24 stycznia, nasza szkoła gościła wyjątkowe osoby. Byli to seniorzy, babcie i dziadkowie pierwszoklasistów oraz grupa pensjonariuszy pobliskiego Domu Pomocy Społecznej. Najmłodsi uczniowie piosenkami i wierszami uczcili Dzień Babci i Dziadka. Wręczyli im własnoręcznie wykonane upominki. A, że jest jeszcze czas po temu, zaśpiewali kilka kolęd i pastorałek. Program uświetnił wokalny występ dziewczynek z klasy VI, działających w szkolnym wolontariacie. To miłe spotkanie zakończyła wizyta w słodkim kąciku, który przygotowały mamy naszych uczniów. Był to piękny i wzruszający wieczór.


Odpowiedz