DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Olkuszu

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dnia 9 października w naszej szkole miało miejsce uroczyste święto: Dzień Edukacji Narodowej. Po wprowadzeniu pocztu sztandarowego i zaśpiewaniu hymnu, pani dyrektor Ewa Skubis wręczyła nauczycielom oraz pracownikom administracji dyplomy oraz podziękowania i nagrody za pracę na rzecz szkoły. Na uroczystości związanej z dniem nauczyciela przybyli również zaproszeni goście, emerytowani nauczyciele, którzy pracowali w naszej szkole i co roku chętnie nas odwiedzają. Po części oficjalnej był program artystyczny przygotowany przez uczniów klasy 6b. Wiersze przeplatane piosenkami w wykonaniu nauczycieli przy dźwiękach gitar oraz perkusji, wzbudziły zachwyt i burzę oklasków. Na zakończenie uroczystości samorząd szkolny oraz uczniowie klasy 6b wręczyli wszystkim nauczycielom pamiątkowe niespodzianki, a rada rodziców zaprosiła nauczycieli na przygotowany poczęstunek.