Klub Bezpiecznego Puchatka – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Olkuszu

Klub Bezpiecznego Puchatka

PIERWSZAKI CZŁONKAMI KLUBU BEZPIECZNEGO PUCHATKA

Kolejny raz nasza szkoła bierze udział w programie edukacyjnym Klub Bezpiecznego Puchatka, którym celem jest poprawa bezpieczeństwa wśród najmłodszych. Podczas zajęć prowadzonych przez pedagoga szkolnego oraz wychowawców klas I przekazano uczniom niezbędna wiedzę o tym, jak być bezpiecznym na drodze, w szkole, w domu i w czasie zabawy. W tym roku pierwszy raz pierwszaki na zakończenie zajęć rozwiązywali na komputerach przygotowany przez Puchatka Test Wiedzy o Bezpieczeństwie. Była to dobra okazja do utrwalenia i sprawdzenia wiadomości zdobytych w trakcie zajęć. Uczniowie otrzymali książeczki edukacyjne o tematyce bezpieczeństwa, a rodzice podczas zebrań broszury informacyjne z poradami. Koordynatorem programu jest pedagog szkolny Pani Anna Gałecka – Haratym.