ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Olkuszu

ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

ŚLUBUJEMY!

30 października 2018 r. odbyła się w naszej szkole ważna uroczystość, najmłodsi zostali przyjęci do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Olkuszu. Do ślubowania uczniowie przygotowywali się pod okiem wychowawczyń: Pani Jadwigi Stasiak i Pani Iwony Kulawik. Tego dnia dzieci przybyły do szkoły w strojach galowych. Nie zabrakło też gości oraz rodziców i dziadków. Pierwszaki przedstawiły piękny program artystyczny. Kulminacyjnym punktem było uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły. Następnie dzieci były pasowane na ucznia przy pomocy symbolicznego pióra. Mimo dużej tremy wszystko wypadło znakomicie. Na zakończenie uroczystości dzieci zostały obdarowane prezentami oraz słodkimi upominkami.