UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Olkuszu

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Dnia 3 września 2018 r. odbyło się w naszej szkole uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019. O godz. 10.00 spotkali się uczniowie klas starszych od IV do VIII. Pani Dyrektor, Ewa Skubis, ciepło wszystkich przywitała, przedstawiła wychowawców poszczególnych klas oraz nowych nauczycieli. Uczniowie klasy ósmej oraz klasy 6b pod kierunkiem Doroty Stachowicz-Mączki i Agnieszki Mitki przygotowali krótką, pomysłową część artystyczną. Klasa 6b zaśpiewała „kolorowe” piosenki. Natomiast uczniowie klasy ósmej poprosili o przecięcie wstęgi przez Panią Dyrektor na tle hasła: „Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika – nasz drugi dom”. Uczniowie klas I-III rozpoczęli rok szkolny o godz. 11.00. Dla pierwszoklasistów było to wielkie przeżycie. Zostali oni ciepło przyjęci przez starszych uczniów z klasy 4b, którzy przygotowali montaż słowno-muzyczny pod opieką Iwony Kulawik. Wszyscy wkroczyli w radosnym nastroju w nowy rok szkolny.