• "Mikołajki – dzień jak z bajki"

• „Wszystkie dzieci Mikołaja kochają
              Wszystkie dzieci na Niego czekają.
              Moc prezentów każdemu przyniesie,
              Każde dziecko z prezentów się cieszy….”

Dziś Święty Mikołaj odwiedza dzieci na całym świecie. Do naszej szkoły także zawitał, aby sprawić niespodziankę wszystkim uczniom.

Dzieci już od samego rana nasłuchiwały dzwonków sań i co chwilę wyglądały przez okno. Uczniowie klasy 3b przygotowali z tej okazji uroczy program artystyczny pt. „Mikołajki – dzień jak z bajki”. Były recytowane wiersze, śpiewane piosenki, był też taniec i piękne stroje.
              Nareszcie Święty Mikołaj przybył w asyście swoich pomocników – Elfów. Oprócz worka pełnego prezentów przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi i prosił, aby były grzeczne. Na zakończenie wszystkim osobiście wręczał upominki – dla każdego coś dobrego!

Wizyta Świętego Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła naszym podopiecznym wiele radości. Dzień ten z pewnością pozostanie w pamięci wszystkich uczniów.

Święty Mikołaju – do zobaczenia za rok!