• Drogie Dzieci!

Z okazji Waszego święta życzymy Wam samych radosnych chwil, aby uśmiech zawsze gościł na Waszych twarzach, a każdy dzień był nową, piękną przygodą. Niech spełnią się Wasze marzenia.

Dyrekcja, nauczyciele i pracownicy szkoły

• Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

• Uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w krótkim montażu słowno-muzycznym przygotowanym przez klasę 1b pod opieką wychowawczyni Danuty Kędzierskiej-Juzaszek przy wsparciu Eweliny Liwochy-Barczyk. Dzieci pięknie recytowały wiersze oraz zaśpiewały piosenki związane z tym wydarzeniem. Natomiast uczniowie klas 4-8 wzięli udział w akademii. Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem pocztu sztandarowego oraz odśpiewaniem Hymnu narodowego. W części słowno-muzycznej uczniowie klasy 5a pod kierunkiem wychowawczyni Agnieszki Łaskawiec przypomnieli najważniejsze wydarzenia związane z obradami Sejmu Wielkiego i Konstytucją 3 Maja. Dopełnieniem występu był solowy występ uczennicy Leny Dudek. Była to piękna lekcja historii sprzyjająca pielęgnowaniu patriotyzmu wśród uczniów naszej szkoły.