• 11 listopada. Narodowe Święto Niepodległości

• W poniedziałek, 14 listopada 2022 r. uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami uroczyście obchodzili Święto Niepodległości. W tym roku 11 listopada wypadała 104. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Uroczystą akademię z tej okazji przygotowali uczniowie klasy 6b i 4b pod opieką Justyny Brzezińskiej, Małgorzaty Pluty i Agnieszki Rogóż-Adamek. Aktorzy przypomnieli najważniejsze wydarzenia związane z utratą wolności przez Polskę oraz z trudną drogą wiodącą przez wiele powstań, do odzyskania niepodległości. Wprowadzenie sztandaru naszej szkoły nadało temu wydarzeniu podniosły charakter. Zostało ono także uświetnione śpiewem pieśni patriotycznych w wykonaniu uczniów pod kierunkiem Doroty Stachowicz-Mączki.